خبر امروز, جستجوگر هوشمند آخرین و مهمترین اخبار ایران و جهان از خبرگزاریها و سایتهای معتبر خبری
خبر امروز «جزئیات سفر رئیس‌جمهور به استان یزد»
9 روز قبل
جزئیات سفر رئیس‌جمهور به استان یزد
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به سفر یک روزه رئیس‌جمهور به این استان گفت:‌ از دستورکارهای این سفر می‌توان به بازدید از پروژه‌های ۴۰ درصد به بالا و صنایع فعال و پیگیری مشکلات بخش‌های تولیدی به ویژه در حوزه تسهیلات بانکی اشاره کرد.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، محمدصالح جوکار رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به سفر فردا (جمعه) رئیس‌جمهور به یزد گفت: در سفر یک روزه آقای رئیسی به استان یزد مقرر شده است که وزرای گردشگری، راه و شهرسازی، بهداشت و درمان، نیرو، ورزش و جوانان و رئیس سازمان محیط زیست ایشان را همراهی کنند. وی افزود: از دستورکار‌های این سفر می‌توان به بازدید از پروژه‌های ۴۰ درصد به بالا و صنایع فعال و پیگیری مشکلات بخش‌های تولیدی به ویژه در حوزه تسهیلات بانکی اشاره کرد. همچنین توسعه ظرفیت‌های حوزه بهداشت و درمان، صنعت و گردشگری، زیرساخت‌های ورزشی و پیگیری مشکلات و چالش‌های آب و قنوات از دیگر دستور کار‌های این سفر یک روزه خواهد بود. جوکار خاطرنشان کرد: همچنین هم‌اکنون آقای ضرغامی در استان یزد حضور دارند و در حال بازدید از مناطق مختلف استان به منظور ارزیابی ظرفیت‌های گردشگری یزد هستند.
تمامي خبرها بصورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر هوشمند خبر سايت گردآوري شده و سايت خبر امروز در مورد محتواي اخبار مسئول نمی باشد.